برگزاری محفل انس با قرآن و اهل بیت (علیهم السلام)

خبرنگار سایت – ۵ اردیبهشت ۹۵: محفل با شکوه انس با قرآن کریم  با حضور دوره‌هایی از کشورهای هند، بنگلادش و روسیه روز شنبه ۴/۲/۱۳۹۵ مصادف با پانزدهم رجب ۱۴۳۷ قمری در سالن امام خمینی (ره) مؤسسه الحکمه برگزار گردید.

در این محفل نورانی ابتدا قاری نوجوان آقای سید علی اصغر موسوی به تلاوت قرآن پرداختند که تلاوت زیبای ایشان به سبک اساتید مصری جوانان حاضر را به تحسین واداشت.

در ادامه گروه ممتاز و بین المللی تواشیح الغدیر به اجرای اشعار زیبا در مدح پیامبر(ص) و اهل بیت (ع) پرداختند که موجب وجد و سرور حاضران گردید.

حافظ ممتاز قرآن کریم و خردسال‌ترین حافظ نهج البلاغه ، آقای دکتر علی رضازاده در جایگاه حاضر شدند و به اجرای برنامه های گوناگون قرآنی پرداختند.

آقای رضا زاده به روش‌های مختلف به سؤالات حاضران پاسخ دادند و ارتباط بین قرآن و نهج البلاغه را تشریح نمودند. استقبال از برنامه ایشان به گونه‌ای بود که در پایان برنامه، دقایقی مورد تحسین حاضران قرار گرفتند.

شایان ذکر است آقای رضازاده دارای دکترای علوم قرآنی از دانشگاه تهران و حائز پنج رتبه بین‌المللی در مسابقات حفظ قرآن و سه رتبه حفظ نهج البلاغه و در حال حاضر طلبه علوم دینی می‌باشد.

این جلسه در ساعت ۱۰:۱۵ خاتمه یافت .